Geoblog.pl    nazar    Podróże    Kolumbia 2009    Wloczymy sie dalej

Wloczymy sie dalej

Kolumbia
Kolumbia, Cartagena

Krecimy sie w okolicach Cartageny, dzis zrpbilismy sobie wycieczke do wulkanu El Totumo.

Wulkan znajduje sie jakies 50 km pod Cartageny. Do tej pory najwieksza zmora naszych przejazdzek autobusami byla wariacka jazda kierowcow i powiem szczerze wole juz to, niz naszych 2 dzisiejszych driverow. 30 -stki nie przekraczalismy myslalem ze mnie tam trafi. Autobus ledwo jadacy miejsca na nogi dla bialasa to tam nie bylo.... ogolnie podroz meczyla.

po 2 godzinach dojechalismy do Lomito Arena gdzie przesiedlismy sie na motory i po 10 minutach bylismy pod wulkanem. Udalo sie, trafilismy akurat kiedy jakas wycieczka pakowala sie do autobusu. Aaa nie napisalem co jest glowna atrakcja tego wulkanu. Otoz jest to wulkan blotny :) wylazi sie na gore i wskakuje do wnetrza, swietna zabawa problem w tym ze ja glupek zanurkowalem i mi pelno dziadostwa do oczu wlazlo musieli mnie reanimowac lokalsi bo nic nie widzialem hehe.

Po kapieli w blocie mozna sie obmyc w pobliskim jeziorku. Ogolnie bardzo fajna wycieczka zakonczona kolejnym dluuugim powrotem do Cartageny, kupilismy dzisiaj bilety do Medellin, i jutro wieczorem jedziemy spotkac sie z Daria w Armenii.

Kilka zdjec z wulkanu i do uslyszenia z cafeterii.

zabcia
zabcia - 2009-01-16 08:03
Hehe hehe Elzbieta do twarzy ci z tym blotkiem:P:P działa jakos odmladzajaco???? zebym cie poznala po powrocie :P:P Powodzenia:*

Szynszyla
Szynszyla - 2009-01-16 11:57
Fantastyczne błotko - ja też chcę się tak utaplać :) Co do drajwerów i jazdy autobusem to coś mi to przypomina... nie zatrzymywaliście się przypadkiem po drodze na herbatke, na oglądanie jaków, zbieranie śliweczek lub chłodzenie silnika pod wodospadem? He he.. wspomnienia... Pozdrawiamy!

AO
AO - 2009-01-16 12:21
;) hehe ze niby takie SPA tak?

nazar
nazar - 2009-01-16 17:47
no pewnie ze spa :) w lepszym nie bylem :)

EJ
EJ - 2009-01-16 21:44
a propo's kompieli :) dzisiaj (16.01) mieliśmy jeziorko na sali restauracyjnej :) wyobraź sobie że jest impreza na 200 osób wszyscy na kamiennej i restauracyjnej nie ma ciepłej wody w Hotelu - i na kuchni - ekipa naprawcza uwalnia ze 100 litrów wody które londuje dokladnie przy wyjściu z restauracyjnej na zewnątrz - efekt pływamy kajakami i pontonami po restauracyjnej - tzn. chcieliśmy ale nie dali kajaków :) goście po kostki w wodzie :) - to zdarzyło się naprawde dzis o 20,30 :) pozdrowionka u nas tez jest ekscytująco !

Aga
Aga - 2009-02-05 10:53
hihihi co za czop ;) wracajcie już bo tęsknimy tu bardzo!!!

nazar
Tomasz Nazarewicz