Geoblog.pl    nazar    Podróże    Kolumbia 2009    ´´To juz ostatni dzien w tym osrodku´´

´´To juz ostatni dzien w tym osrodku´´

Kolumbia
Kolumbia, Bogotá

Nasz ostatni dzien w Kolumbii.

Jestesmy znowu w Bogocie, kupujemy pierdoly do domu, pijemy ostatnie naturalne soki i jemy ostatnie kurczaki ( bleah), wydaje sie ze dopiero co tu przyjechalismy. 1,5 misiaca minelo baaaardzo szybko i baaardzo nie chce sie wyjezdzac.

Po drodze z Medellin odwiedzilismy przepiekna doline rzeki Rio Claro z krystalicznie czysta woda, kaskadami, jaskiniami i tetniacym zyciem lasem.

Niestety juz nie zdaze tutaj wstawic zdjec ale jak tylko wroce to bede sie musial zabrac za segregowanie bo zdjec jest caaaala kupa.

Co zrobic, trzeba wracac a wiesci z Polski sa niewesole i ciezko bedzie wrocic do rzeczywistosci...

Dziekujemy wszystkim ktorzy zagladali, czytali, pisali, ogladali. Bylo nam bardzo milo dostawac od Was wiadomosci.

Teraz wracamy i znowu trzeba zbierac kase, plan juz jest, ale juz nie wspolny hehe :)

W Polsce bedziemy w piatek, w Krakowie w sobote. Trzymajcie sie i jeszcze raz dziekujemy !!

Tomek i Ela

Szynszyla
Szynszyla - 2009-02-12 10:17
Wy się smucicie, że wyjeżdżacie a ja się Cieszę, że was zobaczę. Trochę się nazmieniało i chyba zmieniać się będzie nadal.. więc jak wrócicie dajcie znać kiedy umawiamy się na obustronną wymianę wrażeń. Przy czym te wasze z pewnością będą daleko bardziej ciekawe... Buziaki

Aga
Aga - 2009-02-12 11:07